Hakkımızda


2004 yılında kurulan firmamız, faaliyetlerine ilk olarak Endüstriyel Zemin Kaplamaları alanında başlamıştır. Zamanla gelen talepler doğrultusunda faaliyet konusunu genişleterek; Epoksi Kaplama,Epoksi Boya, Epoksi Terrazo, Concrete Polishing, Poliüretan Beton, Poliürea, Poliüretan / Epoksi Enjeksiyon, Yapı Kimyasalları, Yalıtım, Asma Tavan,Bölme Duvar, Dekorasyon konusunda uzman uygulayıcı ve satış firması olarak hizmet vermektedir.

Firmamız Yurtiçi ve yurtdışında yapmış olduğu uygulamalar ile sektörde seçkin firmalar arasında yer almaktadır. Bünyesinde uzman uygulayıcı ekipleri ve teknik kadrosu ile yapı sektöründe estetik, sağlam, hesaplı ve güvenli hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Sektördeki değişiklikleri ve güncel gelişmeleri bünyesine kolaylıkla adapte edebilen firmamız; gün geçtikçe kendini geliştirmekte, ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir.

Yurtdışındaki özellikle havaalanı, askeri üs projelerinde beton imalâtlarında yaygın olarak kullanılmakta olan, şartnamelerde istenilen, beton kalitesini arttırıcı özellikte malzemelerin Türkiye Distribütörlüğü de 2011 yılı itibariyle firma bünyemize katılan yeniliklerdir.

Firma olarak hedefimiz, taleplere doğru çözümler üreterek, uzun yıllar satış ve uygulama konusunda kaliteli hizmet anlayışı ile büyümeye devam etmektir.