• İnşaat
  Epoksi Zemin Kaplama
  Terrazzo
  Enjeksiyon
  Oyun & Spor Sahaları
  Yeşil Çatı Uygulaması
  Endüstriyel & Dekoratif Kaplama
 • TERRAZZO

  Nedir?
  Özellikleri Nelerdir?
  Renkleri Nelerdir?
  Nerelerde kullanılır?
  Nasıl uygulanır?
 • EPOKSİ

  Nedir?
  Avantajları Nelerdir?
  Nerelerde kullanılır?
 • ENDÜSTRİYEL TASARIMLAR

Bizim Hakkımızda

2004 yılında kurulan firmamız, faaliyetlerine ilk olarak Endüstriyel Zemin Kaplamaları alanında başlamıştır. Zamanla gelen talepler doğrultusunda faaliyet konusunu genişleterek; Epoksi Kaplama, Epoksi Boya, Epoksi Terrazzo, Concrete Polishing, Poliüretan Beton, Poliürea, Poliüretan Enjeksiyon, Epoksi Enjeksiyon, Silicafume, Beton Akışkanlaştırıcılar, Beton Priz Hızlandırıcı, Beton Hava Sürükleyici, Asma Tavan, Modüler Bölme Duvar, Yalıtım ve Dekorasyon konusunda uzman uygulayıcı ve satış firması olarak hizmet vermektedir.

Epotek Hakkında

Neden bizi seçmelisiniz?

Esnek, çekici ve uygun fiyatlı bir zemin sistemi mi arıyorsunuz? Epoksi zemin kaplamasından başka birşey düşünmeyin. EPOTEK olarak biz, sizler için yüksek kaliteli ve güvenilir epoksi sistemleri kuruyoruz.

Epoksi döşemenin evinize veya tesisinize nasıl uyabileceği hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin

EPOKSİ'nin Avantajları

Dayanıklılığı nedeniyle epoksi zemin kaplamaları, daha fazla yüzey parlaklığı ile zemini şık hale getirebilir ve en önemlisi zeminin ömrünü uzatır. Evlerde, depolarda, fabrikalar, bakım ve içecek tesisleri, laboratuarlar ve daha pek çok endüstriyel ve ticari yapılarda popüler olarak kullanılmaktadır.
 • Yüzeyi Pürüzsüz ve Temizlenmesi Kolaylaydır
 • Zemin Yönlendirme ve İşaretleyici Olarak Kullanılabilir
 • Güvenliği Artırmaya Yardımcı Olur
 • Uzun Vadeli Maliyet Tasarrufu Sağlar
 • Verimliliği Artırır
 • Daha iyi Sıcaklık ve Konfor Sağlar
Terrazo

Terrazzo Nedir?

Terrazzo'nun kökeni eski Mısır'a kadar gitmesine rağmen, bugün bildiğimiz malzeme düşük maliyetli bir döşeme seçeneği olarak 15. yüzyılda Venedik, İtalya'daki inşaatçılar tarafından geliştirilmiştir.

İtalyanca'da "Teras" anlamına gelen Terrazzo; mermer, kuvars, granit, cam veya başka taştan yapılmış yongalardan oluşan kompozit bir malzemedir ve beton veya epoksi reçinesi ile birlikte kullanılır. Terrazzo pürüzsüz bir yüzey oluşturmak için taşlanır ve parlatılır.

Bugün, terrazzo diyince akla gelen ilk şey, daha geniş bir renk seçimi, daha hızlı kurulum ve düz bir yüzeye sahip daha güçlü, daha ince bir malzeme sağlayan ve çatlamaya daha az duyarlı olan epoksi terrazzo'dur.


Epoksi Zemin Kaplama Nedir?

Bir epoksi zemin kaplaması iki parçadan oluşur: bir reçine ve bir sertleştirici. Bu iki bileşen bir arada karıştırıldığında, hem dayanıklı hem de güzel olan sert, plastik benzeri bir madde oluştururlar. Epoksi kaplamalar, hem yüzeye çok iyi yapışır hem de nem, asit ve darbelerden kaynaklanan bozulmaya karşı dirençlidir.

Epoksi Zemin Kaplama